Letették az esküt a 2026-os szavazatszámláló bizottságok tagjai a közelgő országgyűlési képviselő választáshoz kapcsolódóan, a törvénynek megfelelően.
Az eseményt dr. Almási Csaba az Országgyűlési Egyéni Választókerületi Választási Iroda vezetője nyitotta meg, majd Marosréti-Zsuponyó Anett alpolgármester olvasta fel az eskü szövegét. Ezt követően megalakult a 37 bizottság. Az eskütétel után a választási iroda képviselői felkészítették a jelenlévőket a vasárnapi feladatokra.











