Az Anime Klub tagjai ismét összegyűltek a tavaszi szünet alkalmából az Ózdi Városi Könyvtárban. A fiatalok ezúttal egy különleges programon vettek részt, szerepjáték segítségével merültek el a fantázia világában.
Mindenki más karakter bőrébe bújva, a mesélő története köré építve próbálta megoldani a problémákat és megnyerni a játékot.











