Kiállítás nyílt Lőkös Zoltán fotográfus alkotásaiból Metamorfózisok címmel.
A putnoki születésű elismert művész nem először mutatta be képeit a nagyközönségnek városunkban. A rendezvény a Digitális Erőmű „Otthonlét a vizuális kultúrában” elnevezésű hagyományteremtő programjának első állomása.











