Egész napos népszerűsítő programsorozattal szólította meg az érdeklődőket városunk egyik vendéglátóipari egysége.
A szálloda és étterem vezetősége a gasztronómia, a kultúra és a kikapcsolódás jegyében próbálta megismertetni és közelebb hozni a helyiekhez a létesítmény szolgáltatásait és egyéb kínálatát. A kezdeményezés sok érdeklődőt vonzott.











