Döntetlent játszott az Ózd-Sajóvölgye az első NBIII-as találkozón. Az Eger SE csapatát fogadták. A második félidőben leszakadt az ég, viharos időben küzdöttek meg egymással a csapatok.
A mieink célja a szezonban a tisztes helytállás és a bennmaradás. Több új játékos is van a csapatban, fiatal a keret, de azt mondták, mindent megtesznek, hogy jól teljesítsenek.











