Küzdelmes mérkőzésen növelte bajnoki pontjainak számát az Ózd-Sajóvölgye NBIII-as labdarúgó csapata.
A hétközi fordulóban a fiúk a Debreceni VSC tartalékcsapatával játszottak 2-2-es döntetlent a városi stadionban, ahol hosszú idő után újra volt működő eredményjelző is.











