Támogatások, új kamerák kihelyezése és egy vételi kérelem elbírálása is téma volt ma Ózd Város Képviselő-testületének ülésén.
A mai munkát kevesebben kezdték, ugyanis Bárdosné Dudás Viktória, a Fidesz-KDNP frakciójának tagja lemondott pozíciójáról. A tagok kilenc napirendi pontot tárgyaltak meg, melyek mindegyikét egyhangú igennel fogadták el.











