40 éves évfordulóját ünnepelte a Szívklub. Az ünnepségre a Civil Házban gyűltek össze a vendégek, ahol többek között Janiczak Dávid polgármester köszöntötte a résztvevőket.
Színpadra léptek a Perdülő Nagyik, akik palotás táncot adtak elő a civil szervezet születésnapjának tiszteletére, de versekkel, énekkel és néptánccal is kedveskedtek a jeles napon.











