A HIPA, azaz a Nemzeti Befektetési Ügynökség képviselői jártak Ózdon, hogy a város vezetőivel, a térség országgyűlési képviselőjével és az ÓAM Kft. ügyvezetőjével egyeztessenek a munkahelyteremtésről.
A találkozón szóba kerültek a település ipari területeinek tulajdonságai, a városvezetés elképzelései arról, hogy milyen típusú üzemeket látnának szívesen, illetve hogy milyen közvetítői szerep jut az ügynökségnek.











