Meggyújtották a város adventi koszorúján az első, a hitet jelképező gyertyát. Először dr. Csuzda Gábor országgyűlési képviselő, majd Bodnár Dániel görögkatolikus parókus osztotta meg ünnepi gondolatait a térre kilátogatókkal.
Advent első vasárnapján közösen lobbantották fel a koszorú első gyertyáját.











