Ismét véradókat vártak a Civil Házban. Az Országos Vérellátó Szolgálat és a Magyar Vöröskereszt helyi szervezete minden hónap utolsó szerdáján szervez véradást Ózdon, ezúttal is sokan akartak segíteni embertársaiknak.
A szakemberek szerint minden egyes véradás fontos, hiszen a levett vér nélkülözhetetlen a betegellátásban és életmentő beavatkozások során is.











