A II. János Pál Katolikus Általános Iskola negyedik osztályos diákjai ismerkedtek a képzőművészet világával. Harminc éves jubileumát ünnepli az Ózdi Képzőművészeti Egyesület.
A különleges tárlatnak az Olvasó Kisgalériája ad otthont, ahol nemcsak a műalkotásokat tekinthetik meg az érdeklődők, hanem személyes tárlatvezetésen is részt vehetnek.











