Huszonkilenc pontot vitatott meg, de csak huszonnyolcat szavazott meg a képviselő-testület pénteki ülésén.
A grémium tagjai több önkormányzati cég tavalyi beszámolóját és idei üzleti tervét is elfogadták, emellett határoztak egy új költségvetési szerv, az Ózdi Közétkeztetési Intézmény létrehozásáról is. Az ülésen részt vett dr. Németh Csilla és dr. Csuzda Gábor országgyűlési képviselő is.











