Új iskolapadokban tanulhat a Bolyky Tamás Általános Iskola egyik osztálya. Az intézmény idén már harmincöt éves, így időről időre elhasználódnak a bútorok, nagy szükség van a cserére.
Most a kistérségi társulástól kaptak egy tanteremre való széket és asztalt, amelyeket Janiczak Dávid polgármester adott át a diákoknak.











