Festménykiállítást tartottak a Városház téren. A Gömörszőlősön töltött napok emlékei elevenedtek meg az alkotók vásznain.
A művészetek iránt érdeklődők a 14. alkalommal megrendezett Ózdi Örökségvédelmi Festőtáborban készített képeket tekinthették meg az amatőr művészek társaságában.











