Idén is versenybe szállt Ózd a Virágos Magyarország megmérettetésén. A környezetszépítő verseny zsűritagjai eljöttek megnézni a várost.
A vezetőség és az Ózdi Városüzemeltető Intézmény delegációja vezette körbe őket és adott átfogó képet a munkájukról, a fenntarthatóságról és a zöld fejlesztésekről.











